Líbí se vám to, co děláte každý den?                                 šp  něm

"Jsme jako letokruhy stromu: rosteme, sílíme a zrajeme, každý letokruh je jako nová úroveň vědomí.” Pascal K'in Greub

 

Přístup LifeTreeSystem© aktivuje váš vnitřní Strom života a rozvíjí vašich 9 úrovní vědomí a potenciálu. Biosyntergie© odpovídá první úrovni.


Biosyntergie©                                             

 

V rámci této dílny se naučíte 9 základních cvičení systému Biosyntergie. Na konci tohoto videa popisuje Claudia, trenérka spiningu, svou zkušenost s Biosyntergií: 

 


 

“Nemám slov, kterými bych ten pocit popsala. Nejblíže tomu je asi štěstí, obrovské štěstí, šťastná! Energie plyne spolu s tím, jak cvičíte. Během jednoho cvičení se cítíte vyčerpaní, v dalším je to ale pryč. Později energie exploduje; je to výbuch energie a okamžité zotavení... Úžasné!

Cvičení hodně stimuluje vaši sílu. Tím chci říct, že jste v napětí z bolesti....a vy to řeknete nehlas, nebo to vzdáte, nebo pokračujete...vy jste tím, kdo rozhoduje! Takto přichází ta exploze a vy osvobodíte ten výkřik skrytý ve vašem hlubokém nitru. To mě prostě dostalo!

Jako instruktorka spiningu dávám velmi náročné tréningy, jde v nich o sílu, rychlost a odolnost. Samozřejmě, že Biosyntergie se trošku liší, ale byla by totální obnovou sil na závěr! Je srovnatelná s 40 minutami spiningu … ve třech minutách!"  Claudia Robles, trenérka spiningu, Mexicali, B.C., Mexiko (viz konec videa výše)

 

 

 

Didaktická tabulka s devíti základními cvičeními Biosyntergie v angličtině:

K dostání v E-Shopu. (Česká verze)

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Descarga Productos del Shop/Download products form the Heart-Shop Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

FECHA

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida
Lista de espera

San Lorenzo

Sesiones individuales
26 Ago

Oaxaca

Conferencia Reconcíliate con tu Historia de Vida
25-27 Agosto

Oaxaca

Sesiones individuales
27-29 Oct

San Lorenzo

Retiro Reconcíliate con tu Historia de Vida

18 Nov -  

1 Dic

Villahermosa

Viaje Olmeca


 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.