Zážitky účastníků

 

Milý, drahý, veliký, veselý, svobodný Pascale,

Hlavou mi víří tolik myšlenek, stejně jako tenkrát při zakončování semináře a posledního sdílení v Babčicích. Nemohu jinak, než souhlasit se vším, co ostatní říkali. Nikdy se mi nestalo, že by mi nikdo v tak, pro mne, velké skupině lidí, nevadil. Přitahuji bytosti plné problémů a neštěstí. Zde jsem věci vnímala jinak. To předtím bylo mé Ego. A já mu teď říkám. X.O.X.O.

Když nedokážu věci pochopit formou slov, pak na tvém semináři se mi podařilo nalézt způsob, jak uložit důležité informace do svého nitra a řídit se jimi. Pak se cítím svobodná a čistá. Nalézám v té chvíli samu sebe, takovou jakou se pamatuji z dob mého dětství. V tomto období mi byla „odebrána“ má duše jen proto, abych ochránila své fyzické tělo.

 

V mém životě jsem udělala mnoho rozhodnutí, které jsem roky hodnotila jako špatné a zlé. Dnes teprve poznávám, že to tak mělo být. Tak to je v pořádku. Jinak bych nebyla v Babčicích, ani nikde jinde, kde poznávám své duchovní učitele. V Květnu tohoto roku jsem poprosila, požádala a poděkovala za duchovního učitele. Živou bytost, která mi zprostředkuje poznání toho, co už dávno v sobě mám, jen bylo ztraceno.

A postupně ho znovu nalézám. Asi se zdá, že v tomto dopise píši především o sobě, ale příčina je prostá. Díky Pascalovi Ja dalším Tobě podobným nalézám znovu důvěru v člověka a život. Žít ve strachu je děsivé a obrazy z našich meditací do mne vlivy nové síly a touhy prozkoumat tento „jiný svět“ více.


Po návratu domů ovšem znovu upadám do letargie, ale vnitřně stále zpracovávám své zážitky a poznatky. Nevím, jak dlouho tohle bude trvat, ale vydržím, a když teď nemohu, budu se alespoň těšit na nějaká další poznání a setkání s kýmkoliv, kdo bude sdílet a naplno prožívat společnou věc. Ať už bude jakákoliv.


PS: Škoda jen, že se stále nedokážu naučit pořádně anglicky…překlad je od mých přátel.

Děkuji Tobě Pascale i všem ostatním!

 

R. Vocílková, Praha

 

 

 

"I would recommend your seminar to everyone. It gave me more balance, strength and the ability, to laugh lovingly at things that I was struggling with. There are currently so many books, DVD's etc. on the subject to improve his life, but your course really succeeds in a few hours! Anyone can try things in it, that before only were a dream. It really is an experience that changes your life! "
Marta Noskova, International Trainer in Meridian Energy Techniques, Prag,
www.eft-ahc.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Descarga Productos del Shop/Download products form the Heart-Shop Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

FECHA

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida
Lista de espera

San Lorenzo

Sesiones individuales
26 Ago

Oaxaca

Conferencia Reconcíliate con tu Historia de Vida
25-27 Agosto

Oaxaca

Sesiones individuales
27-29 Oct

San Lorenzo

Retiro Reconcíliate con tu Historia de Vida

18 Nov -  

1 Dic

Villahermosa

Viaje Olmeca


 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.