Umění každodenního léčení a komunikace.

 

Neviditelný léčitel

 

 

Ať už máte jakékoliv povolání, můžete pomoci druhým cítit se lépe.

 
V tomto smyslu jsme všichni léčitelé (starého paradigmatu bolesti, nemocí, pozlátek, lží a utrpení).

Naučte se jak jednat neviditelně ve vašem zaměstnání prodejce, menežra, nebo v roli matky či otce. Technika už není důležitá, jde spíše o naprostou důvěru, odhodlání, vědění a kreativitu.
 

Tento výcvik jsem vyvinul na základě učení mayského kněze Dona Laura, u kterého se učím od roku 1999.


Nové video: (španělsky) Setkánís vaším neviditelným léčitelem s komentáři účastníků dílny Skupinové léčení jako dobročinný projekt


Jak se Pascal dostal k Neviditelnému léčiteli a proč „neviditelný“? (šp, něm)                  Fotogalerie  

 

Obsah pěti úrovní výcviku

Výcvik sestává z 5ti kroků: Krátké léčení (3 hod), Úroveň sítě (3 hod), Úroveň iluze (8 hod), Úroveň stvořitele (8 hod), Kosmická úroveň (8hod)

Další možnost: 4hod Dílna „Medicína opatrovníka moudrosti”: Pascal představí 5 oblastí léčení a praktická cvičení, součástí je léčebná meditace.

Individuálná sezení s Pascalem: regrese, spojení s mistry, kineziologie, aktivace-DNS, mayské léčení.

 


1- Scan (Krátké léčení):   (3 hod.)

Účastník se naučí jak člověka prohlédnout/diagnostikovat a pak jednat. Můžete „číst” informace, které jsou uložený v jeho polích, v tom jak myslí, cítí a vnímá svět. Obdržíte i psaný návod, který postupně vysvětluje jednotlivé kroky této praxe.

Tento kurz nabízíme také jako část dobročinného programu jako výcvik zdarma pro budoucí pracovníky center Času srdce

 

2- Lattice (Úroveň sítě):   (3 hod)

Jsme součástí kosmické sítě, mřížky, která vše spojuje a zahrnuje. Učíme se jak na ní “surfovat”, vydat se kamkoliv je třeba a získat přístup k informacím nezbytným pro průběh léčebného procesu. Pro využívání úrovně sítě v reálném životě nemusíte „nic” dělat. Musíte pouze vědět jak „nedělat nic”.


3- Maya (Úroveň iluze):   (8 hod)

"Mayský mistr je mistrem iluze a klaunem reality." Každý účastník získá jednoduché nástroje jak přesouvat energii a zvládat trans, transformaci a smrt. Tato část výcviku je zaměřená na osobní rozvoj „léčitele” a bojovníka světla. Naplno začne po skončení kurzu, jelikož poskytuje řadu cenných a praktických návodů a posvátných nástrojů pro rozvoj vlastní dokonalosti, vysokých vibrací a otevřeného srdce, které lze praktikovat v každodenním životě.


4- Creator (Úroveň stvořitele):    (8 hod)

"Pusťte to, co si myslíte, že víte." V poslední části výcviku se účastník naučí jak tvořivě kombinovat a aplikovat to, co se naučil a jak si vytvořit “vlastní” přístup či vynalézt vlastní “techniku”. Probudíme řadu svých spících schopností a uctíme umění (tanec, divadlo, mluvené slovo, zvuk, prostor, čas, atd.), které dokáže vidět do budoucnosti tak jako mayská proroctví. My všichni tvoříme nový svět. Čas je umění!

 


5- Cosmic (Kosmická úroveň):     (8 hod)

(Bude nabídnuta pouze v rámci víkendu věnovanému prohlubování dovedností a udělování osvědčení určeném účastníkům prvního víkendu.)

 

 

 

 

 

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Descarga Productos del Shop/Download products form the Heart-Shop Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

FECHA

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida
Lista de espera

San Lorenzo

Sesiones individuales
26 Ago

Oaxaca

Conferencia Reconcíliate con tu Historia de Vida
25-27 Agosto

Oaxaca

Sesiones individuales
27-29 Oct

San Lorenzo

Retiro Reconcíliate con tu Historia de Vida

18 Nov -  

1 Dic

Villahermosa

Viaje Olmeca


 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.