Institut pro Čas srdce

Záměrem institutu pro Čas srdce je na praktické úrovni podporovat co možná nejvíce lidí – jednotlivců i týmu –, aby mohly kráčet po osobní i profesní cestě, která je udržitelná, celistvá a ze srdce.


Ústředí v Malinalku státě Mexiko v Mexiku, které se nachází ve vysokohorském údolí, v současné době rozbíhá neziskový projekt „tradiční” kliniky. Učitelé, kteří zde pracují, jsou skutečně vřelí a velmi otevření, využívají tradiční vědomosti týkající se zdraví a rozšiřování vědomí.

 
Kromě toho máme kancelář v Mexiko City a v Basileji ve Švýcarsku. Ta je naším základním stanovištěm při pracovních výjezdech do Evropy.


Další informace o našem „místě v ústraní“ v Malinalku najdete zde.


Trans-kulturní Čas srdce

 

 

Seznam institucí, koordinátorů a center Času srdce

V tomto seznamu jsou uvedeni pouze ti, kdo pravidelně organizují semináře, poskytují služby nebo podporují Dobročinný program. Potřebujete-li další informace, najdete je v centrech Času srdce u koordinátorů nebo vedoucích dílen.

(Ta těchto třech sekcích pracujeme. Seznam najdete na stránkách v němčině.)

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Descarga Productos del Shop/Download products form the Heart-Shop Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

FECHA

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida
Lista de espera

San Lorenzo

Sesiones individuales
22 Dic

San Lorenzo

Inauguración cabañas SEMUK
2018

México

Gira RHdV

 RHdV = Reconcíliate con tu Historia de Vida


 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.